Úvodní stránka Reference Naši partneři Reality Kontakt

NÁTĚRY.CZ | Nátěry ocelových konstrukcí, Tryskání ocelových konstrukcí, Protipožární nátěryNÁTĚRY.CZ | Nátěry ocelových konstrukcí, Tryskání ocelových konstrukcí, Protipožární nátěry

REFERENCE | Naše práce

Tryskání ocelových konstrukcí

Tryskání ocelových konstrukcí - provádíme tryskání ocelových konstrukcí, v tryskací kabině d.10,5 x š.4 x v.3,5 m. Pomocí tryskání odstraňujeme rez, staré barvy, okuje, a to i na technologických zařízení, nádrží, svařenců, zábradlí, trubek, pásovin apod. Pro tryskání používáme kvalitní ostrohranné abrazivo pro stupeň čistoty Sa 2,5 až Sa 3. Veškeré práce jsou po léta prováděny profesionálními pracovníky k vaši spokojenosti.


MARSTON CZ | Úprava povrchu ocelových konstrukcí pomocí tryskání ostrohranným abrazivem s následnou povrchovou úpravou epoxidovými barvami.
Úprava povrchu ocelových konstrukcí pomocí tryskání ostrohranným abrazivem s následnou povrchovou úpravou epoxidovými barvami. Úprava povrchu ocelových konstrukcí pomocí tryskání ostrohranným abrazivem s následnou povrchovou úpravou epoxidovými barvami. Úprava povrchu ocelových konstrukcí pomocí tryskání ostrohranným abrazivem s následnou povrchovou úpravou epoxidovými barvami. Úprava povrchu ocelových konstrukcí pomocí tryskání ostrohranným abrazivem s následnou povrchovou úpravou epoxidovými barvami.

Kovovýroba DR | Povrchová úprava závěsných systémů pro traktory pomocí tryskání ostrohranným abrazivem a lakováním dvousložkovými barvami.
Povrchová úprava závěsných systémů pro traktory pomocí tryskání ostrohranným abrazivem a lakováním dvousložkovými barvami. Povrchová úprava závěsných systémů pro traktory pomocí tryskání ostrohranným abrazivem a lakováním dvousložkovými barvami. Povrchová úprava závěsných systémů pro traktory pomocí tryskání ostrohranným abrazivem a lakováním dvousložkovými barvami. Povrchová úprava závěsných systémů pro traktory pomocí tryskání ostrohranným abrazivem a lakováním dvousložkovými barvami.


Nátěry ocelových konstrukcí

Nátěry ocelových konstrukcí - provádíme veškeré natěračské práce na ocelové konstrukce pro zakázkovou i sériovou výrobu. Dále provádíme nátěry těžkých ocelových celků, svařenců, konstrukcí do 5 tun. Pro přesun dílců používáme mostové jeřáby do 5tun nebo vysokozdvižné vozíky. Naše působení je po celém území ČR, kde aplikujeme nové nátěry nebo obnovy nátěrů ocelových konstrukcí, technologických celků v průmyslu, výroben apod. Dále zajišťujeme nátěry střech, stožárů fasád za pomocí horolezecké techniky nebo z vlastního lešení.MOZA | Celková rekonstrukce a nátěr technologie výrobny krmných směsí.
Celková rekonstrukce a nátěr technologie výrobny krmných směsí. Celková rekonstrukce a nátěr technologie výrobny krmných směsí. Celková rekonstrukce a nátěr technologie výrobny krmných směsí. Celková rekonstrukce a nátěr technologie výrobny krmných směsí.


TENZA | Generální oprava kotle v Teplárně Otrokovicích s následnými nátěry pomocí horolezecké techniky.
Generální oprava kotle v Teplárně Otrokovicích s následnými nátěry pomocí horolezecké techniky. Generální oprava kotle v Teplárně Otrokovicích s následnými nátěry pomocí horolezecké techniky. Generální oprava kotle v Teplárně Otrokovicích s následnými nátěry pomocí horolezecké techniky. Generální oprava kotle v Teplárně Otrokovicích s následnými nátěry pomocí horolezecké techniky.

IMOS | Povrchová úprava a kompletní realizace nátěrovými systémy na nádržích odpadních vod ve Vyškově u Brna. Objednavatelem firma IMOS.
Nátěry nádrží čističek odpadních vod ve Vyškově. Nátěry nádrží čističek odpadních vod ve Vyškově. Nátěry nádrží čističek odpadních vod ve Vyškově. Nátěry nádrží čističek odpadních vod ve Vyškově.


Protipožární nátěry

Protipožární nátěry - naše společnost NÁTĚRY GROUP s.r.o. vlastní certifikační listy na provádění protipožárních nátěrů kovových, a dřevěných konstrukcí vč. betonu od 15 do 60 minut požární odolnosti. Součástí provedení protipožárních nátěrů je vystavení certifikačních listů, garančních listů včetně protokolu o měření protipožární barvy. Na veškeré práce s protipožární barvou klademe velký důraz. Z tohoto důvodu nabízíme nezávislou akreditovanou kontrolu s oboru požární a korozní ochrany, která dohlíží na průběh prováděných prací.MARSTON CZ | Protipožární nátěr ocelové konstrukce haly pro autoservis.
Protipožární nátěr ocelové konstrukce haly pro autoservis. Protipožární nátěr ocelové konstrukce haly pro autoservis. Protipožární nátěr ocelové konstrukce haly pro autoservis. Protipožární nátěr ocelové konstrukce haly pro autoservis.


Vinohradský pavilon PRAHA | Protipožární nátěr ocelové konstrukce haly Vinohradského pavilonu PRAHA.
Protipožární nátěr ocelové konstrukce haly Vinohradského pavilonu PRAHA. Protipožární nátěr ocelové konstrukce haly Vinohradského pavilonu PRAHA. Protipožární nátěr ocelové konstrukce haly Vinohradského pavilonu PRAHA. Protipožární nátěr ocelové konstrukce haly Vinohradského pavilonu PRAHA.


Ostatní nátěry a nástřiky

Ostatní nátěry, malby a nástřiky - ostaní povrchové úpravy našich klientůABB | Nátěr střešní krytiny v arálu výrobní haly v objektu ABB Brno Víděňská.
Nátěr střešní krytiny v arálu výrobní haly v objektu ABB Brno Víděňská. Nátěr střešní krytiny v arálu výrobní haly v objektu ABB Brno Víděňská. Nátěr střešní krytiny v arálu výrobní haly v objektu ABB Brno Víděňská. Nátěr střešní krytiny v arálu výrobní haly v objektu ABB Brno Víděňská.


Technologický výrobní park | Nástřik světlíku stínící barvou.
Nástřik světlíku stínící barvou. Nástřik světlíku stínící barvou. Nástřik světlíku stínící barvou. Nástřik světlíku stínící barvou.McDonald's | Malby a nátěry v interiérech restaurací McDonald's.AVEX TRADE spol. s r.o. | Nástřik přepravních kontejnerů pro díly a zboží.
Nástřik přepravních kontejnerů pro díly a zboží. Nástřik přepravních kontejnerů pro díly a zboží. Nástřik přepravních kontejnerů pro díly a zboží. Nástřik přepravních kontejnerů pro díly a zboží.


© 2004 - 2023 | Všechna práva vyhrazena
Nátěry Group s.r.o. | mobil: +420 777 170 169 | fax: +420 543 254 022 | info@natery.cz